O blogu

Asumptem do założenia niniejszego Bloga była chęć poszerzenia wiedzy dotyczącej prawa nieruchomości osób, które mają jakikolwiek związek z nieruchomościami, a zatem większości społeczeństwa (będą to głównie właściciele nieruchomości, zarządcy nieruchomościami, inwestorzy, wynajmujący i najemcy, agenci nieruchomości, lokatorzy). W zasadzie każdy z nas ma jakichś związek z nieruchomościami, a więc dotyczy nas prawo nieruchomości.

Na Blogu będziemy poruszali tematy związane z wszystkimi dziedzinami prawa związanymi z nieruchomościami (prawem cywilnym, gospodarczym, administracyjnym, czy podatkowym).

Jak mówi Warren Buffet: “Inwestuj w siebie lub w nieruchomości”. Chciałbym, żeby każdy z odwiedzających Bloga inwestował, kupował, sprzedawał, posiadał lub najmował nieruchomości w sposób bezpieczny i bez narażania się na problemy prawne. Ten sam Warren Buffet twierdził: “Jeśli nie masz pojęcia o diamentach, poznaj jubilera”. Moim założeniem było, żeby ten Blog był dla wszystkich Państwa właśnie takim jubilerem.

Zapraszam do czytania mojego Bloga.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.